شکل گیری اولیه

در سال 1391 میزبانای امروز که در آن زمان «سار» نام داشت فعالیت خود را با ارایه هاستینگ رایگان توسط یک پلرم فضای ابری رایگان شروع به کار کرد.

۱۳۹۱

تاسیس سارهاستینگ

بعد از یکسال ارایه خدمات میزبانی ابری رایگان، شرکت امریکایی ارایه خدمات فوق ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داد و در یک ضرب العجل دستور تخلیه سرورهایش را داد، اینبار سار با تغییر نام به «سارهاستینگ» کار خود را با ارایه سرویس هاست لینوکس آلمان و ایران ادامه فعالیت داد.

۱۳۹۲

ثبت شرکت

در سال 1394 با جذب سرمایه اقدام به تاسیس شرکت نمودیم!

اخذ مجوزهای قانونی

سارهاستینگ به فعالیت خود و جذب کاربران ارزشمند ادامه داد و در سال 1395 اقدام به اخذ تمامی مجوزهای لازم برای ارایه سرویس های خود نمود

۱۳۹۵

فروش دامنه و سرورمجازی

سارهاستینگ در همین سال اقدام به اخذ نمایندگی دامنه ملی و در کنار آن فروش دامنه های بین المللی نمود و سبد محصولات خود را به فروش گواهینامه SSL و سرور مجازی ارتقا داد

تغییر نام به میزبانا

با توجه به اینکه نام انتخاب شده انگلیسی بود تصمیم مدیران شرکت بر تغییر نام از «سارهاستینگ» به «میزبانا» گرفتند که تا به امروز نیز با همین نام در حال ادامه فعالیت است.

۱۳۹۹

کاهش سبد محصولات

برای بهبود کیفیت سرویس دهی اقدام به کاهش سبد محصولات خود به هاست لینوکس، دامنه و گواهینامه SSL کردیم.

طراحی معماری جدید

در سال 1401 با یک تغییر بزرگ برآن شدیم رضایت مشتریان را افزایش دهیم و با تغییر در معماری سرورها و بهینه سازی آنها سریع ترین و پایدار ترین سرویس را به مشتریان عزیز ارایه دهیم.

همچنین با پیاده سازی سرورهایی مجزا اقدام به راه اندازی سرویس هاست وردپرس و هاست ووکامرس کردیم

۱۴۰۱

تلاش تیم میزبانا همواره برای ارائه‌ی نوآورانه‌ترین سرویس‌ها و خدمات متنوع بر اساس نیازمندی های کاربران می باشد. اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا است.
سرمایه اصلی میزبانا نیروی انسانی متخصص و متعهد میباشد که با پشتیبانی شبانه روزی توانسته است با افتخار میزبان بسیاری از سازمانهای دولتی ، نیمه دولتی و شرکت های کوچک و بزرگ معتبر کشور باشد.
شما با انتخاب ما به کیفیت، پایداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، ما راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده ایم.